Vliv emocí na naše vztahy

19. prosince 2013 v 12:29 | Zorka
Včera jsem měla rozhovor s jednou navenek formální (a normální :-D) ale uvnitř nečekaně negativní ženou, která svou negativitou způsobila v jednu chvíli obrovské vlny a problémy hned několika lidem najednou. Včetně svým blízkým. Což jistě nechtěla. Ale situace se začala utvářet podle jejích negativních přání a zášti. Podle fungujících duchovních a energetických zákonů.

Trvalo mi dlouho, než jsem se s tímto zážitkem vnitřně vyrovnala a zase si srovnala zpátky svoje energie. Ostatně jako vždy, když jsem v kontaktu s tou ženou. Jenomže jsem dlouho nechápala, proč se cítím tak špatně v její přítomnosti a ještě dlouho potom. Za tak milou tvářičkou jsem neočekávala tolik vnitřní negativity a zmatku.

Vím, že ta žena si není vědoma toho, jak mocně její negativita narušuje její prostředí, protože ona je přeci milá. Na koho ona chce být milá. :-) Jenže ve chvíli, kdy nějaká situace vyplaví na povrch její obavy a strachy, její nízké sebe-vědomí, tak zapracuje její ochranný negativní systém a ten začne bleskově jednat.

Všimli jste si, jak se negativní obavy a myšlenky zhmotňují mnohonásobně rychleji než pozitivní? :-)

Asi týden před tímto jsem měla setkání s jinou ženou, která taky navenek byla na všechny milá a o sobě neustále prohlašovala, jak je v pohodě, ale já jsem musela vynaložit mnoho vnitřní síly, abych přežila její neustálé negativní hodnocení kdekoho a kdečeho, včetně mne, a nenechala se stáhnout dolů k ní. Na její úroveň negativity. Což jsem v závěru neustála, protože nemám tak velký vnitřní koš na odpadky cizích lidí.

Obě ženy mají jedno společné - jsou Češky. :-) Což je v Čechách normální situace, ale já žiju v Anglii. Takže to srovnání, jaký přístup mají k druhým lidem Češi a cizinci, je více do očí bijící. A v kontaktu s cizinci se nedostávám tak často do podobných negativních situací.

Mohla bych pokračovat stejně jako v minulosti moje srovnávání negativní české povahy, ale dnes bych se ráda podívala jiným směrem. Protože se mi podařilo najít i v Čechách aktivní skupiny lidí, kteří VĚDOMĚ odstraňují negativitu ze svého myšlení a jednání a jsou si VĚDOMI toho, že cokoli zlého i dobrého proti druhému vyšlou, vše se jim vrátí. A mně pobyt v takových skupinách drží často nad vodou.

Takže s radostí mohu říci, že ta věhlasně známá negativita Čechů možná je už na ústupu. :-) Že přibývá lidí, kteří o duchovní cestě nejenom mluví skrze vznešené a moudré citáty nebo náboženské fráze v církvích, ale kteří se každý den snaží být lepšími a lepšími v reálném životě, v každé chvíli.

Tato setkání s oběma "normálními" ženami mne znovu upozornila na nutnost žít i můj život v každém okamžiku VĚDOMĚ a S PLNOU POZORNOSTÍ, a čistit ho od všech negativních myšlenek a obav, protože jsem nějak v návalu všedních dní zapomněla na informaci, jak rychle se umí naše obavy a strachy zhmotňovat.

My fungujeme ve světě, který není jenom ten hmotný, fyzický, ale vše v nás a kolem nás funguje na bázi energií a myšlenek. Jak můžete vidět v následujícím videu/ve vidích, je to už i vědecky dokázáno Videa jsou v angličtině, s českými titulky. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama